Projektai šį kartą buvo labai įvairūs – tiek žanro, tiek temos prasme. Vieni iš paramos gavėjų – šokio operos „Wasteland“ kūrybinė grupė iš Lietuvos, pagal projektą „Barents meets Baltic“ balandį keliavo į vieną šiauriausių Norvegijos miestų Hammerfest. Siekdami supažindinti Hammerfest bendruomenę su šiuolaikiniu šokiu, vietos menininkai kartu su šokėjais iš Baltijos organizavo bendrus šokio užsiėmimus bei dirbtuves/seminarus, skirtus profesionalams ir mėgėjams. Planuojama, kad 2021 m. artistai iš Barento panašiam projektui atvyks į Baltijos šalis.
Finansavimas taip pat skirtas lietuvei kompozitorei Rūtai Vitkauskaitei, kuri 2020 m. pradžioje vyks į Copenhagą bendradarbiauti su 6 gitaristų ansambliu CRAS, kuriant muziką didžiuliam projektui „In Our Time“. Projektas glaudžiai susijęs su Doomsday Clock (Lemtingosios dienos laikrodžiu). Siekiant įspėti visuomenę, kiek jai dar liko iki visiško susinaikinimo panaudojant tokias pavojingas tecnologijas kaip, pavyzdžiui, branduolinis ginklas, šį laikrodį vis iš naujo perstato tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai. Po kiekvieno perstatytmo CRAS ansamblis pakviečia užsienio kompozitorių sukurti naują vis besitęsiančio muzikos kūrinio dalį. Džiugu, kad antrąją dalį komponuos Rūta Vitkauskaitė.
Mobilumo finansavimas suteikia menininkams ir kultūros srities darbuotojams (pavieniams žmonėms ar nedidelėms jų grupėms) galimybę keliauti ir užmegzti naujus ryšius Šiaurės ir Baltijos regione, keistis įgūdžiais ir ištekliais, pristatyti meninius ir kultūrinius kūrinius bei skatinti domėjimąsi regionu menu. Mobilumo finansavimas apima kelionės ir iki 10 dienų pragyvenimo išlaidas.